Осінь своїми різнокольоровими барвами надихає на творчість. Так і хочеться додати частинку її кольорів в елементи одягу чи декор оселі , створити своїми руками фетрову картину чи осіннє панно. З нашим покроковим майстер класом , ви легко зробите фетрову композицію на круглій дерев’яній основі.

Все, що потрібно для роботи над панно, Ви легко знайдете в нашій Крамничці:                                              

1.  Для початку роботи потрібно скачати викрійки та вирізати їх ножицями. Накладаємо на фетр і обводимо зникаючим маркером по контуру.

  

2. Беремо кільце-основу обмотуємо шпагатом;, поступово проклеюємо клеєвим пістолетом;, щоб шнур міцно тримався на основі.

3. Вирізаємо серединку для квіточки-смужку фетру розміром 2х8 см. Складаємо разом і проклеюємо по краю клеєвим пістолетом. Ножицями робимо надрізи приблизно 0,5 мм., закручуємо та склеюємо. (як зображено на фото).

4 Беремо заготовку для квіточки , вирізаємо всередині дірочку,обклеюємо заготовку навколо серединки, як зображено на фото нижче.

 5. Для пошиття гарбуза, вирізаємо коло діаметром 10 см. Діаметр самого кола  може бути довільним, в залежності від того, якого розміру ви плануєте пошити гарбуз з фетру. За допомогою голки та нитки шиємо по краю кружечка швом «голка вперед», стягуємо, набиваємо наповнювачем и робимо вузлик, щоб закріпити. Для хвостика гарбуза автор використала  суху гілочку з дерева.

7. Після того як всі заготовки готові, можна створити саму композицію на круглій основі.

Давайте зустрінемо осінь красиво!

Автор: Анастасія Семко. стор.інстаграм @stacy_workshop

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.