Все для гризунків

Все для гризунків купити в Києві, ціна на все для гризунків

Фурнітура для гризунків в Україні

Одним із важливих етапів у розвитку маленьких дітей є поява перших зубів. Цей процес приносить певний дискомфорт, як самому малюкові, так і батькам. Коли у дитини прорізуються зуби, його ясна сверблять і болять, і з цієї причини він може сильно вередувати та плакати.

Щоб полегшити і прискорити процес, малюкам дають спеціальні гризунки. Ви можете самостійно зробити для дитини цю річ, використовуючи готову фурнітуру. Все для гризунків за доступною ціною купити в Україні можна в інтернет-магазині «Пуговичок».

Використовуючи різні за формою намистини, кільця, кліпси-тримачі, можна створити унікальний гризунок, який не тільки допоможе впоратися з неприємними відчуттями під час прорізування зубів, але й послужить оригінальною іграшкою для малюка. Це універсальна фурнітура, з якої також можна зробити слінгобуси, розвиваючі іграшки та мобілі для дитячих ліжечок.

Де можна купити все для гризунків?

Все для гризунків купити в Україні можна в магазині «Пуговичок». Ми пропонуємо фурнітуру з дерева. Вона найкраще підходить для виготовлення дитячих аксесуарів та іграшок, так як:

  • екологічна, безпечна для дітей;
  • має природний, тонкий аромат дерева;
  • допомагає розвивати дрібну моторику та зорове сприйняття.

У нас ви можете вибрати різні по фігурі основи для грузунків. Це можуть бути пташки, рибки, рослини, зірки або кораблики. Підібрати варіант можна під будь-які запити. Основи виготовляються з яблуні, буку, явору та інших твердих порід деревини.

Для створення унікального гризунка вам знадобиться дерев'яна основа, різні за розміром і формою намистини, кліпса, якою можна буде прикріпити аксесуар до коляски або одягу малюка, а також міцний шнур, на який нанизуються ці елементи. Все для гризунків можна швидко і легко замовити в магазині «Пуговичок», для цього достатньо розмістити замовлення на сайті або зателефонувати за вказаними нижче телефонами.

Все для гризунків
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.