Все для гризунків

Все для гризунків купити в Києві, ціна на все для гризунків

Фурнітура для гризунків в Україні

Одним із важливих етапів у розвитку маленьких дітей є поява перших зубів. Цей процес приносить певний дискомфорт, як самому малюкові, так і батькам. Коли у дитини прорізуються зуби, його ясна сверблять і болять, і з цієї причини він може сильно вередувати та плакати.

Щоб полегшити і прискорити процес, малюкам дають спеціальні гризунки. Ви можете самостійно зробити для дитини цю річ, використовуючи готову фурнітуру. Все для гризунків за доступною ціною купити в Україні можна в інтернет-магазині «Пуговичок».

Використовуючи різні за формою намистини, кільця, кліпси-тримачі, можна створити унікальний гризунок, який не тільки допоможе впоратися з неприємними відчуттями під час прорізування зубів, але й послужить оригінальною іграшкою для малюка. Це універсальна фурнітура, з якої також можна зробити слінгобуси, розвиваючі іграшки та мобілі для дитячих ліжечок.

Де можна купити все для гризунків?

Все для гризунків купити в Україні можна в магазині «Пуговичок». Ми пропонуємо фурнітуру з дерева. Вона найкраще підходить для виготовлення дитячих аксесуарів та іграшок, так як:

  • екологічна, безпечна для дітей;
  • має природний, тонкий аромат дерева;
  • допомагає розвивати дрібну моторику та зорове сприйняття.

У нас ви можете вибрати різні по фігурі основи для грузунків. Це можуть бути пташки, рибки, рослини, зірки або кораблики. Підібрати варіант можна під будь-які запити. Основи виготовляються з яблуні, буку, явору та інших твердих порід деревини.

Для створення унікального гризунка вам знадобиться дерев'яна основа, різні за розміром і формою намистини, кліпса, якою можна буде прикріпити аксесуар до коляски або одягу малюка, а також міцний шнур, на який нанизуються ці елементи. Все для гризунків можна швидко і легко замовити в магазині «Пуговичок», для цього достатньо розмістити замовлення на сайті або зателефонувати за вказаними нижче телефонами.

Все для гризунків

Цена

0,00 грн - 615,00 грн
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.