Маркери для тканини


Маркер для тканини — надійний помічник для шиття

Пошиття одягу та вишивка припускають нанесення канви або розмітки, попереднього промальовування зображення. Робити це за допомогою олівців або ручок складно, а у деяких випадках навіть неможливо. Сьогодні для цього найчастіше застосовується маркер по тканині. Магазин Пуговичок пропонує великий вибір спеціальних виробів для малювання по будь-яким типам текстилю.

Фломастери для тканини: призначення і характерні властивості

Для розпису текстильних матеріалів та нанесення на них ліній створені маркери з різноманітними особливостями:

  • стійкі до високих і низьких температур;
  • не піддаються стиранню;
  • стійкі до впливу води;
  • мають ефект глянцю.

Маркери по тканині можуть бути такі, що змиваються або стираються, самозникаючимиі і спеціальними для текстилю чорних відтінків. Усі вони мають свої характерні особливості. Найбільш практичним у роботі та популярним є маркер, який стирається. Їм легко наноситься необхідна розмітка, яка з часом пропадає або стирається спеціальною гумкою. Але слід пам'ятати, що такий маркер для тканини не дозволить підготувати макропрінт або виконати велику вишивку. З ним можна працювати на канві та світлих тканинах. Для розпізнавання даної моделі на корпусі є напис eraserpen.

Самозникаючий маркер позначений як airerasable. Чорний контур, який він залишає, добре підходить для роботи зі світлими матеріалами. Заряду фломастера вистачає на 48 годин.

Для роботи з чорними матеріалами використовуються спеціальні вироби зі світлим наповнювачем. Білий колір маркера залишає ідеальну відмітку на тканинах темного відтінку.

Завдяки цьому є можливість створювати чіткі контури, що значно полегшує роботу майстра.

Маркеридля одягу, які змиваються, розпізнають по напису watererasable. Їх позначки тримаються на поверхні до першого прання. Щоб змити сліди фломастера, після роботи, виріб слід прополоскати у холодній воді без використання мила і пральних порошків. Для того щоб уникнути некрасивих розводів на одязі, рекомендується вибирати текстильний маркер від перевіреного виробника.

Усі представлені в каталозі магазина фломастери відрізняються водостійкістю і відсутністю запаху, швидким висиханням і екологічною безпекою.

Правильна текстильна канцелярія

У магазині Пуговичок можна купити маркер для тканини один або цілий набір.

Також особливою популярністю користуються маркери для малювання на тканині. Вони не змиваються навіть при частих праннях, за умови дотримання дбайливого режиму і температури води не вище 40 градусів. Ними можна декорувати як одяг для дорослих, так і дитячий. Основу перманентного виробу складають нетоксичні чорнила, що дають дуже яскраві кольори. Крім творчого призначення, у них є і чисто практичне: ними зручно підписувати дитяче взуття або одяг, наносити малюнки на джинсовий або синтетичний матеріал.

Покривні акрилові маркери можуть бути як із потовщеними стрижнями (2-4 мм), так і з зовсім тонкими (1-1,5 мм). Останні застосовуються для опрацювання дрібних деталей зображення.

На сайті магазина Пуговичок, завдяки зручній навігації, ви швидко і легко зможете відшукати потрібні інструменти для малювання на одязі зі світлих або темних тканин. Зв'язавшись із менеджерами, можна не тільки отримати необхідну інформацію про товар і його вартість, а й слушні рекомендації по експлуатації маркерів.

Інструменти.Маркери

Ціна

0,00 грн - 30,00 грн

Країна

Нет доступного выбора для этой группы

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.