Велькротканина


Купити велькротканину для творчості

Всім, хто шиє дитячі розвиваючі посібники та іграшки, вельми стане в нагоді велькроткнина. Вона неодмінно буде одним із найнеобхідніших матеріалів і значно розширить творчі можливості. По суті, це м'який синтетичний текстиль на клейовій основі (липучці), з якого роблять адвент-календарі, сторінки розвиваючих книжок, навчальні стенди, планшети і просто іграшки.

У каталозі інтернет-магазина ПУГОВИЧОК у широкому асортименті кольорів представлена китайська велькротканина на клейовій основі. Висока якість матеріалу доведена численними відгуками майстринь і прикладами готових робіт у наших соцмережах. Наші клієнти без проблем можуть купити велькротканину в Києві і забрати її самовивозом або замовити доставку Новою Поштою.

Особливості та переваги матеріалу

У виробах вона виконує, в основному, фонову функцію або служить основою. Цей текстиль характеризується унікальними властивостями:

  • до нього чудово і з першого разу кріпляться липучки;
  • його можна міцно приклеїти на щільну основу так, щоб дитина не змогла пошкодити або відірвати;
  • при цьому він відмінно ріжеться, легко прошивається машинкою або вручну.

Головними перевагами велькротканини майстрині вважають неможливість появи на іграшці ворсинок, катишків, як це відбувається з фетром. Така стійкість гарантує виробу привабливий зовнішній вигляд навіть після тривалого терміну служби.

Гра і навчання

Застосовується велькротканина у безлічі виробів, тому купити її краще про запас. Маючи в своєму розпорядженні достатню кількість якісного текстилю, ви легко створите красиві і корисні:

  • набори смайликів (для дитячого садка або ігрової кімнати, які допомагають малюкам знайомитися з емоціями);
  • розвиваючі книжки різної тематики;
  • настільні ігри;
  • набори цифр або букв будь-якої мови;
  • ігрові або розвиваючі планшети;
  • коврографи (багатофункціональні розвиваючі та навчальні системи для малюків).

На велькротканину ціна у нашому каталозі одна із найдоступніших в Україні.

Із цього матеріалу ви можете створювати іграшки, з якими дитина без найменшого примусу вивчить алфавіт і цифри, форми і кольори, овочі та фрукти, дізнається назви тварин, розвине сприйняття кольору, зможе самостійно складати слова.

Поспішайте купити велькротканину в Україні і втілити в життя найсміливіші творчі задуми. Залишилися питання — телефонуйте!

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.