Булавки, голки, різне


Булавки кравецькі — необхідний аксесуар для кожної майстрині

Любите займатися рукоділлям або тільки освоюєте ази швейної справи? Тоді не забудьте купити булавки— не менш важливий аксесуар кравця, ніж голки і нитки. Існує маса операцій у швейному процесі, виконання яких неможливе без допомоги цих маленьких, але дуже потрібних деталей. Розуміючи, наскільки вони важливі, ми включили в асортимент свого магазину голки-шпильки різних розмірів і видів. Звертайтеся, і наші менеджери допоможуть вам підібрати вироби для будь-яких тканин!

Булавки для шиття: види і призначення

Компанія Пуговичок пропонує усе необхідне для швейної справи. Не оминули ми увагою і такий потрібний елемент, як кравецькі шпильки. У нас вони представлені такими видами.

  1. Булавки з головкою, призначені для використання з різними тканинами. Виняток становлять шовк і тонка матерія. Виготовляють їх із міді, нікельованої або нержавіючої сталі, дуже гострими, двох розмірів: 17 —із довжиною 2,5 см; 20 — 3,2 см.
  2. Голки для ручного шиття у комплекті з різним розміром вушка і типом гострого краю.
  3. Найменші шпильки призначені для кріплення намистин і блискіток. У їх верхній частині знаходиться крихітна металева головка.

Як і швейні голки ці аксесуари незамінні для рукоділля та при пошитті одягу. Часто використовують їх при розкрої тканин, під час примірок, для сточування окремих деталей. Але щоб на речах не залишилося слідів, необхідно правильно підбирати цей інструмент, орієнтуючись на товщину, довжину і форму вістря.

Де купити якісні швейні приналежності

Кравці дуже часто у роботі використовують стандартні сталеві шпильки. Досить міцні і зручні в застосуванні, вони коштують недорого і дозволяють значно швидше виконувати багато швейні операції. Наявність гострого кінчика і закругленої головки дозволяє їм легко прослизати між волокнами матеріалу, надійно скріплюючи різні деталі.

Якщо вам потрібні зручні аксесуари для крою та шиття, зверніть увагу на шпильки в інтернет-магазині Пуговичок. Ми пропонуємо якісний товар, неодноразово перевірений на практиці. У нас ви знайдете вироби з міцного, загартованого металу, різної довжини і товщини.

Наявність на кінці кожної шпильки кульок різних кольорів дозволяє купити їх як для пошиття одягу, так і для використання в якості елементів декору. Менеджери нашої компанії допоможуть вам визначитися з вибором і розкажуть, як правильно використовувати швейний аксесуар.

Перевагами покупки у нас є: великий вибір аксесуарів для кравців, висока якість продукції і доступна на шпильки всіх видів ціна.

Інструменти. Голки

Ціна

0,00 грн - 105,00 грн
Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.