Все для валяння (вовна, голки, шаблони)


Купити шерсть для валяння (фелтінга) недорого

Один із найцікавіших видів рукодільної творчості, який користується широкою популярністю серед майстринь, це фелтінг. Використовуючи шерсть для валяння, умільці в усьому світі виготовляють унікальні іграшки, взуття, одяг, різні прикраси, аксесуари, а також створюють картини, панно, виконують малюнки на повсті і текстилі. Це одиніз найдавніших видів рукоділля, на сьогоднішній день техніка налічує більше 8 000 років історії.

Врахуйте, що для створення шедеврів підійде тільки натуральна вовна для валяння, з особливою лускатою структурою, купити її в Києві оптом і в роздріб пропонує інтернет-магазин ПУГОВИЧОК. У наявності широка кольорова гамма високоякісного матеріалу українського виробництва, причому ви зможете замовити будь-яку вагу: від 10 грамів і вище з доставкою по Україні без мінімальної суми для покупки.

Види фелтінга

За тисячоліття існування техніка розділилася на два типи. Зараз багато хто займається:

  • мокрим валянням — застосовується для створення плоских виробів (сумок, картин, полотен, предметів одягу, панно та ін.);
  • сухим валянням — більш популярна на даний момент. Саме сухим способом виготовляються об'ємні фігури, всі види іграшок, дизайнерських прикрас, сувенірів.

Найчастіше, один шедевр вимагає поєднання двох технік, тому в ПУГОВИЧОК можна купити овечу вовну для валяння складену гребеневими стрічками для універсальності застосування. Не забудьте ретельно переплутати її перед роботою для ефективного звалювання.

Звичайна незвичайна шерсть

Якщо ви думаєте, що можна купити шерсть мериноса для валяння тільки сухого або мокрого, то глибоко помиляєтеся. Придумано безліч технік, у яких звичайна шерсть перетворюється в незвичайний, ексклюзивний виріб неймовірної краси:

  • вовняна акварель — допомагає майстриням створити дивовижні фактурні картини на кшталт класичних акварелей. Для цього найтонші вовняні пасма акуратно викладають на основу і отримують витончені переходи кольору;
  • нунофелтінг— дозволяє створювати аксесуари дивовижної краси. Техніка полягає в "розписі" дорогих тонких тканин вовняними волокнами.

Наша м'яка пряжа з мериносової вовни підходить для будь-яких технік, включаючи нунофелтінг і акварель. Готові вироби виходять із м'яким, натуральним блиском.

Оскільки ми пропонуємо натуральний матеріал, він має властивість змінювати свої розміри. Як кажуть майстрині, шерсть для валяння "всідає", враховуйте цей момент і замовляйте більше матеріалу, тим більше, що його ціна дуже демократична. Телефонуйте!

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.