Фоаміран і флористика


Купити фоаміран і матеріали для флористики

Флористика — це популярна техніка оформлення квітів у композиції та букети з використанням природних і штучних матеріалів. Окремі елементи в композиціях зв'язують за допомогою нитки, дроту флористичного, тейп-стрічки, також вони можуть фіксуватися клеєм, зажимами і кріпленнями. Для створення букету, можна використовуватися як живі квіти, ягоди, листя і кора, так і штучні елементи. Для їх створення використовуються різні матеріали, але одним із найбільш затребуваних є фоаміран, який можна купити разом з усіма необхідними аксесуарами для флористики в інтернет-магазині «Пуговичок».

Фоаміран — це матеріал зі спіненого вінілу. Він дуже приємний на дотик, нагадує замшу зі слабо вираженою пористою поверхнею. Завдяки ніжній шовковистій текстурі з фоамірану виходять ідеальні пелюстки квітів і листя дерев. При нагріванні він розм'якшується і злегка розтягується, запам'ятовує форму, яку йому надали, і зберігає її.

Для яких виробів варто купити іранський фоаміран? Особливості матеріалу

Залежно від країни виробника фоаміран буває іранським, корейським, турецьким і китайським. Матеріал з Кореї відрізняється щільною структурою та товщиною всього в 0,6-0,8 мм, тому з нього можна робити дуже дрібні деталі. Китайський фоаміран більш щільний, з нього зазвичай виготовляють ляльки. Матеріал з Туреччини для ляльок занадто тонкий, а для пелюсток, навпаки, занадто щільний. Іранський фоаміран також називають ФОМ ЕВА. Він дуже тонкий, пластичний і має широку кольорову гаму. Він краще за інших різновидів підходить для виготовлення квіткових пелюсток. Завдяки його легкості, легкості і ніжності квіти, зроблені з нього, неможливо відрізнити від справжніх.

Види фоамірану

Ви можете купити фоаміран в Києві листами розміром 60 на 70 см. Перший варіант підходить для виготовлення стандартних виробів. Для великих квітів, габаритного декору або оформлення фотозони вигідніше за ціною купувати рулонний матеріал.

Крім форми випуску фом відрізняється по товщині. Тонкий матеріал легко розігріти теплом рук, не використовуючи свічки або праски. Для сильно загнутих листків краще використовувати більш щільний матеріал, так як він міцніший і краще розтягується.

ФОМ відрізняється кольоровою гамою, він може бути матовим, гліттерним або з блискітками. Полотно може бути на клейовий основі або без неї. Для кожного виробу вибирається фоаміран певного виду, ціна його буде залежати від виробника, щільності та інших факторів.

Робота з фоаміраном

У роботі з фоаміраном потрібен ряд додаткових інструментів.

  • Для різання. Його легко різати канцелярськими, кравецькими або побутовими ножицями. Тонкі листи ріжуться фігурним дироколом;
  • Для нагріву. Підігрівається праскою, будівельним феном або свічкою;
  • Для моделювання. Відбитки на матеріалі ставляться спеціальними твердими молдами або фігурними ґудзиками;
  • Для фарбування. Пелюстки можна тонувати акриловими або масляними фарбами за допомогою штемпельних подушечок;
  • Для фіксації деталей. Це можна зробити спеціальним клеєм, дротом або тейп-стрічками.

Де вигідно купити фоаміран?

Купити фоаміран дешево ви завжди можете в інтернет-магазині «Пуговичок». У нас недорого продається оптом і вроздріб вся необхідна фурнітура та інструменти для флористики. З актуальною вартістю товарів ви можете ознайомитися у каталозі.


Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.