Капелюшок з фетру "Halloween"

Традиція відзначати День Усіх Святих (Halloween) прийшла до нас із Заходу, все частіше приватні дитячі садочки та центри розвитку влаштовують для діток костюмовані свята у стилі Хеловіну. Малеча дуже любить переодягатися в усілякі страшилки - привидів, павуків, відьмочок, кажанів, монстриків - та лякати один одного чи дорослих.

Майстерня "Пуговичок" приготувала для вас простий МК стильного аксесуару, який доповнить образ маленької відьмочки - обідок з відьмацьким капелюшком та кажанами на пружинках.

Отже, що вам знадобиться для виготовлення такого обідка:

Матеріали для Обідка з фетру "Капелюшок Halloween"

1. Для початку роздрукуйте та виріжте з паперу викрійки капелюшка та кажанів. Прикладіть їх до фетру, обведіть маркером та виріжте необхідні деталі.

Викрійка капелюшка відьми

Викрійка капелюшка відьми

Викрійки для капелюшка відьмочки

2. Вставте деталь із зубчиками к круг з дірочкою, загніть зубці, приклейте до круга з діркою круг-основу так, щоби зубчики сховалися між двома кругами чорного фетру. Капелюшок готовий!

Фетровий капелюшок відьми

3. Тепер перейдемо до кажанчиків. Склейте між собою вирізаних кажанів з принтованого фетру, вставивши між ними краєчок пружини. Також можна зробити другого кажана з двох частин чорного жорсткого фетру.

 

Кажани з фетру на пружинці

4. Прикріпіть пружинки до обідка за допомогою клею. Можна приклеїти їх і до полів капелюшка.

5. Тепер черга за капелюхом - приклейте його до обідка та закріпіть знизу смужкою з фетру.

Капелюх з фетру до хеловіну

6. Наостанок прикрасьте капелюшок бантиком зі стрічки - і обідок готовий!

Обідок до хеловіну з відьмацьким капелюшком

Нехай ваша маленька відьмочка буде страшно красивою на вечірці монстриків ;-)

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.