Майстерня "Пуговичок" інтенсивно готується до найсвітлішого свята весни - Великодня. Ми вирішили долучитися до популярної сьогодні (як і в давнину) традиції прикрашати писанками дерева.

Пропонуємо вам свій варіант писанки, яку можна зробити власними руками та повісити на імпровізоване великоднє дерево у себе вдома.

Пасхальные яйца из фетра

Матеріали, які знадобляься вам для виготовлення таких писанок:

1. М'який корейський фетр (№ 1, 16, 27).

2. М'який корейський фетр з принтами.

3. Наповнювач корейський синтепух.

4. Нитки муліне № 899.

5. Намистини сердечка.

6. Атласні стрічки.

7. Білий паперовий шпагат.

Материалы для пасхального яйца

Для початку завантажте викрійку яйця тут. Виріжте на накладіть на фетр. Обведіть зникаючим маркером та виріжте фетрові заготовки. Ми зробили комбіновані писанки - спереду фетр з візерунком, з іншого боку однотонний фетр.

Заготовки для пасхальных яиц из фетра

Далі починаємо зшивати дві частинки писанок обметувальним швом. Краще скріпити частини булавками для кращої фіксації.

Пасхальное яйцо из фетра

Пасхальное яйцо из фетра

Залиште невеличкий непрошитий простір для набивання яєчка наповнювачем. Краще взяти м'який синтепух, щоби писанка була гладенькою на вигляд та дотик.

Пасхальное яйцо из фетра

Насамкінець прикріплюємо до писанки паперовий шпагат. Можна пришити його або ж приклеїти пістолетом. Додаємо декоративні елементи - намистини та бантик з атласної стрічки - і отримуємо ось таку ніжну красу!

Пасхальное яйцо из фетра Пасхальное яйцо из фетра

Тепер у вас є великодній декор, чи іграшка для дитини, чи подарунок для рідних до свята Пасхи. Якщо часу на пошиття у вас катастрофічно мало, ви можете замовити такі писанки у нашій крамничці тут.

Давайте разом прикрасимо на Пасху наші оселі та дерева на вулицях наших міст та сіл красою!

Пасхальные яйца из фетра

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.