Прекрасна традиція чекати на Новий рік (чи Різдво) з користю та задоволенням - запланувати підготовку до свят за допомогою адвент-календаря. І звісно, він буде у нас у вигляді сови!

Адвент-календарь из фетра "Сова"

Матеріалом для його виготовлення став корейський жорсткий фетр, оскільки він прекрасно тримає форму, стійкий до розривів та скатування та екологічний для дітей. 

Отже, для нашого адвент-календаря нам знадобиться:

1. Корейський жорсткий фетр: фіолетовий - 2 листи 60х40 см і 1 листок 20х30 см, трав'яний - 2 шт. 20х30 см, бузковий - 2 шт. 20х30 см, білий - 1 шт. 20х30 см, персиковий - 1 шт. 20х30 см, червоний - 1 шт. 20х30 см, блакитний і чорний по 1 шт. 10х15 см.

2. Велькро-тканина біла для пузця, розмір 30х40 см.

3. Липучка: біла жорстка - 2 м, червона жорстка - 10 см, фіолетова м'яка - 10 см.

4. Репсова стрічка для кріплення.

5. Інструменти - маркер, ножиці, булавки, швейна машинка. 

Материалы для адвент-календаря

Процес пошиття сови:

1. Малюємо сову і вирізаємо по контуру. Окремими деталями мають бути: тіло, крило, лапка, очі.

Прикладаємо до фіолетового фетру викрійку, обводимо маркером і вирізаємо дві однакові деталі - перед і спинку. Так само вирізаємо два бузкових крила, персикові дзьоб та лапки. Потім робимо очі сови: бузкові окуляри, по два білих, блакитних та чорних кружечка, і ще два маленьких білих.

  Выкройка совы Выкройка совы на фетре
Крылья и лапки совы из фетра Глаза и клюв совы из фетра

2. Тепер можна зробити очі для нашої сови.

Глазки совы из фетра

Збираємо їх у такій послідовності: спочатку пристрочуємо білий зрачок на чорний, потім чорний - на блакитний, його у свою чергу пристрочуємо до великого білого кружечка. Має вийти два таких ока, які ми потім пришиваємо до бузкових окулярів.

Глаза совы из фетра Глаза совы из фетра

Глаза совы из фетра

Далі прикріплюємо булавками окуляри до голови передньої частини сови і прострочуємо.

Глаза совы из фетра Глаза совы из фетра

Тепер робимо сові брови з м'якої фіолетової липучки (на них буде кріпитися шапочка). Два шматочка по 5 см довжиною пристрочуємо надочками на відстані 22 см одна від одної. Завершуємо мордочку сови, пришиваючи дзьобик між очками.

Голова совы из фетра
3. Наступний етап - це пузце, на яке, власне, і будуть кріпитися зйомні кишеньки з завданнями чи сюрпризами. Вирізаємо з викрійки пузо, прикладаємо на білу велькро-тканину, обводимо та вирізаємо. Кріпимо булавками вирізане з велькро-тканини пузце до передньої частини сови липкою поверхнею догори. Обробляємо по контуру зиг-загом. 
Пузико совы из фетра Шов зиг-заг

4. Тепер зробимо кишеньки. Вирізаємо з трав'яного фетру квадратики 6х6 см, має вийти 30 шт. На одних будуть цифри, на інших - липучки. З фіолетового фетру вирізаємо цифри від 1 до 9 (по картонних лекалах). Вони будуть більші за розміром, ніж цифри від 10 до 15, бо займають менше місця, ніж подвійні. 

Квадратики из фетра Цифры из фетра

Далі - найбільш клопітка робота - пристрочити цифри до 15-ти кишеньок. На інші 15 ми пришиваємо липучки (5х2 см). Потім сшиваємо кожен квадрат з цифрою з іншим квадратом з липучкою по 3-х сторонах. Верх залишається вільним для того, щоби покласти туди подарунок. 

Цифра на кармашке из фетра Липучка и цифра на фетрвом кармашке

5. Надійшла черга скріпити дві деталі тіла сови та крильця з лапами докупи (складаємо один до одного перед та задню частину сови, вставляємо між ними крила). Також не забудемо причепити згори стрічку для кріплення. Гарно все скріплюємо булавками і прострочуємо. Наш календар МАЙЖЕ готовий!

Адвент-каледнарь "Сова"

6. Останній штрих - надамо нашій сові новорічного настрою - зробимо для неї шапку Санти. Вирізаємо з червоного фетру шапочку, а з білого - помпон та обідок. На звороті червоної частини пришиваємо дві червоні липучки по 5 см, між ними залишається простір 22 см. 

Прострочуємо лінію згину шапочки на машинці, а потім пришиваємо білі деталі до червоної. 

Шакпа санты из фетра
Шапка Санты из фетра Шапка Санты из фетра
Наш новорійчний адвент-календар "Сова" готовий!

Адвент-календарь из фетра "Сова"

Дякуємо нашому другу та партнеру Анні Піменовій за детальний майстер-клас для нашої крамнички-майстерні "Пуговичок"!

Якщо вам сподобався наш адвент-календар, тисніть "лайк" над статтею та діліться нею у соцмережах! Будемо вдячні за коментарі та відгуки.

А якщо у вас залишилося зовсім мало часу на власноручне пошиття календаря, то ви можете замовити його у нашому магазині. Строк виокнання 3-7 днів.

А ось які завдання та ігри можна запропонувати малюку, дивіться тут: https://pugovichok.com.ua/blog/dlya-ditej/zavdannya-dlya-advent-kalendarya-z-gudzikami

Товар додано до списку
Товар додано до порівняння

Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід, аналізувати використання наших продуктів і послуг, підвищити якість рекламних і маркетингових активностей.