Відгуки (86)

Full StarFull StarFull StarFull StarFull Star
Галина каже...
магазин супер. Хороша якість і ціна. швидка доставка.
07-07-2017
Дарья каже...
Все отлично, очень приятные менеджеры, цены, качество товара. Но что очень огорчило - качество нарезки фетра( я понимаю что нарезка вручную, но отклонения в 1 см это неприятно, впечатление что большой пачкой и на глаз(
Адміністратор:
Дарія,так, фетр нарізається вручну і можуть траплятися відрізи з незначною похибкою, але ми намагаємося відрізати фетр в сторону зростання 0,5-0,75 см. Якщо Ви з певних причин не задоволенні товаром, який отримали, ми можемо замінити його за вашим побажанням.
04-07-2017
Full StarFull StarFull StarFull StarFull Star
Лариса каже...
Заказываю уже не первый раз - очень довольна. Спасибо большое за ответственный подход и внимательное отношение, а так же хочу поблагодарить за ваш сайт, все здесь красиво и удобно. Удачи!
17-06-2017
Full StarFull StarFull StarFull StarFull Star
Світлана каже...
Хочу подякувати працівникам за чудову роботу, за прекрасний та якісний товар! Дуже прийнятні ціни. Буду рекомендувати друзям ваш магазин і стану вашим постійним клієнтом!!!!
10-06-2017
Full StarFull StarFull StarFull StarFull Star
Оксана каже...
Чудовий магазин! Дуже подобається і якість матеріалів, і асортимент, і обслуговування! Дякую! З Вами творчість в радість Smile Пуговичку найкращі побажання і рекомендації!
08-06-2017

Написати відгук

* Обов`якові поля
(не для публікації)
 
Smile Sad Huh Laugh Mad Tongue Crying Grin Wink Scared Cool Sleep Blush Unsure Shocked