Фильтр (1488 товар)

Цена

0 грн - 810 грн

РазмерВідгуки (129)

Full StarFull StarFull StarFull StarFull Star
Катерина каже...
Заказывала уже несколько раз. Всегда перезваниваю девочки, если нужно подскажут. Как-то раз не могла зайти в свой аккаунт - вопрос решили быстро. Товар качественный. Спасибо за вашу работу. Надеюсь на дальнейшее сотрудничество
26-12-2018
Full StarFull StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Дарія каже...
На сайті вказані невірні ціни, які протягом тижня нашої переписки так і не поміняли, якщо ви замовляєте мобіль за 650 грн - будьте готові до *сюрпризу* - вам вишлють чек на 850 грн! Якесь не дуже приємне враження від такого сервісу. Багато мороки. До речі, інформацію на сайті досить легко і швидко можна поміняти, я працювала і цій сфері і знаю.
Адміністратор:
Дякуємо за ваші рекомендації, ми вже взяли до уваги ваші побажання та пропозиції, та підкорегували сам опис товару. За вашим побажанням ви хотіли замінити двох персонажів та додати деякі елементи декору до самого мобілю. При обговоренні вашого замовлення, ми зразу ж узгодили ці моменти і попередили вас, що вартість може змінитися, оскільки для пошиття індивідуальної іграшки майстер малює макет, та підбирає матеріал, який може бути дещо іншої вартості ніж іграшки зі сталого комплекту мобілю. Ви погодилися на те, що можливі зміни в ціні мобілю. Після прорахунку вартість виробу зросла на 200 грн.
21-12-2018
Full StarFull StarFull StarFull StarFull Star
Ирина Волкова каже...
Хочу сказать спасибо магазину за возможность сэкономить при закупках, благодаря вашим лояльным оптовым условиям, а также постоянным акциям на товары (при чем здесь радует, что скидки даете не на "залежавшиеся" позиции, а на то, что постоянно используешь в работе).
21-12-2018
Full StarFull StarFull StarFull StarFull Star
Нина каже...
Хочу сказать "спасибо" этому магазинчику за такой широкий ассортимент товаров и за прекрасный сервис! Знаю этот магазин давно, пользуюсь их услугами постоянно, девочки никогда меня не подводили! Искренне желаю Вам процветания!!!
20-12-2018
Full StarFull StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Алена каже...
Мне кажется обмотать фетр пленкой, положить в пакет новой почты, а потом туда же положить синтепух (без своего собственного пакета!!!) это вообще не упаковка...
Адміністратор:
Дякуємо за ваш відгук. Об'ємні товари (холлофайбер, синтепух, синтепон) ми пакуємо в пакет, зверху обмотуємо  стрейчевою плівкою. За допомогою плівки намагаємося, максимально компактніше упакувати посилку. Всі додаткові пакети додають обємності посилці, за який клієнту потрібно додатково оплатити при отриманні замовлення на пошті. Якщо посилочка складається з наповлнювача і додаткових позицій, ми запаковуємо їх окремо в плівку і в вкладаємо до наповнювача, адже бували випадки, що коли посилка приїжджала до клієнта двома частинами, то при отриманні одна частина або не видавалося одразу, або губилася в дорозі.
07-12-2018

Написати відгук

* Обов`якові поля
(не для публікації)
 
Smile Sad Huh Laugh Mad Tongue Crying Grin Wink Scared Cool Sleep Blush Unsure Shocked