Фільтр (47 товарів)

Готові вироби

Товарів у наявності: 47
Показано 25 - 47 з 47 товарів
 • Іграшка на ялинку з фетру "Собачка"

  Фетрова іграшка на ялинку у вигляді песика - символу нового 2018 року. Ви можете вибрати колір собачки зі списку. Матеріал - м'який корейський фетр, холофайбер. Розмір собачки близько 10 см. Ціна вказана за 1 шт. Термін виготовлення підвіски 1-2 дня.

  55,00 грн
 • Іграшка на ялинку з фетру "Собачка Йорк"

  Фетрова іграшка на ялинку у вигляді песика - символу нового 2018 року. Ви можете вибрати колір собачки зі списку. Матеріал - жорсткий корейський фетр. Розмір собачки близько 10 см. Ціна вказана за 1 шт. Термін виготовлення підвіски 1-2 дня.

  55,00 грн
 • Іграшка на ялинку з фетру "Півень"
  АРТ-15

  Фетрова іграшка на ялинку у вигляді півня - символу нового 2017 року. Ви можете обрати колір півника зі списку.  Матеріал - м'який та жорсткий корейський фетр, холлофайбер, джут. Висота приблизно 12 см. Ціна вказана за 1 шт. 

  55,00 грн
 • Пальчиковий театр з фетру "Колобок"
  АРТ-11

  Пальчиковий театр з фетру "Колобок". Матеріал - корейський жорсткий фетр. Ціна вказана за 8 іграшок та текстильний мішечок. Також ви можете замовити додаткових героїв за ціною 30 грн./шт. Строки виконання - 2-3 дні.

  325,00 грн
 • Набір аксесуарів з фетру "Фемілі лук"рожево-блакитний
  АРТ-100

  Набір аксесуарів "Фемілі лук" ("Family look") До набору входять: дві пов'язки на голову з фетру для мами та доньки, дві краватки з фетру "Метелик" для тата та сина. Можливі різні комбінації (2+1). Матеріал - фетр Виготовляється за вашими замірами протягом одного-двох днів. Ціна вказана за один набір з 4-х одиниць.

  320,00 грн
 • Іграшки на ялинку з фетру
  АРТ-13

  Фетрові іграшки на ялинку у вигляді светрика, рукавички та ялинки. Ви можете обрати форму іграшки зі списку, а також інший фетр з візерунком для їх виготовлення у нашій крамничці.  Матеріал - м'який корейський фетр, холлофайбер, джут. Висота приблизно 10 см. Ціна вказана за 1 шт. Також ви можете обрати подарунковий набір з 5 штук в картонній коробочці.

  35,00 грн
 • Скатертина та серветки в асортименті
  АРТ-19

  Скатертина та набір із шести серветок. Матеріал - польська 100% бавовна.  Ви можете обрати розмір скатертини зі списку 100х160 см або 200х160 см. Ціна вказана за 1 скатертину 100х160 см та 6 серветок 50х40 см. Додаткова серветка + 30 грн./шт. до суми. Час виготовлення всього набору 1-2 дні.

  320,00 грн
 • Плед-конверт дитячий
  АРТ-16

  Плед з м'якого плюшу Мінкі та польської бавовни. Наповнювач - синтепон.  Розмір у розкритому вигляді 100х80 +/- 2 см. Можна використовувати як конверт на виписку. Ви можете обрати плюш та тканину для виготовлення пледу у нашій крамничці та додати посилання на них в коментарях до замовлення. Ціна вказана за 1 шт.

  490,00 грн
 • Плед новорічний
  АРТ-17

  Плед з м'якого плюшу Мінкі та польської бавовни. Розмір у розкритому вигляді 100х160 +/- 2 см. Ви можете обрати плюш та новорічну тканину для виготовлення пледу у нашій крамничці та додати посилання на них в коментарях до замовлення. Час виготовлення 1-3 дні. Ціна вказана за 1 шт.

  650,00 грн
 • Рамка для фото текстильна
  АРТ-18

  Рамка для фотографій форматами 10х15 та 20х15 см. Матеріал - картон, тканина, декор. Ви можете обрати потрібний розмір фото у випадаючому списку, а також тканину для виготовлення рамки у нашій крамничці та додати посилання на неї в коментарях до замовлення. Час виготовлення 1-3 дні. Ціна вказана за 1 шт.

  140,00 грн
 • Сердечко текстильне для декору
  АРТ-12

  Текстильні сердечка для декору в стилі Шеббі-шик та Прованс. Ви можете придбати сердечко з візерунком зі списку, або ж обрати тканину у нашій крамничці.  Матеріал - бавовна, холлофайбер, джут. Висота приблизно 15 см. Ціна вказана за 1 шт. Також ви можете обрати подарунковий набір з 4-х штук в картонній коробочці.

  25,00 грн
 • Адвент-календар з фетру "Сова"
  АРТ-20

  Адвент календар з фетру на 15 днів у вигляді сови з шапкою Санти. Розмір сови 60х40 см, з крилами та лапами - 62х55 см, кишеньок 6х6 см. Пузце з велькро-тканини, зйомні кишеньки на липучці. Шапка знімається. Термін виконання - 3-7 днів. Колір календаря можна обрати самовстійно. У подарунок - список завдань для дитини на кожен день та можливих...

  800,00 грн
 • Пов'язка "Солоха" дитяча
  АРТ-3

  Пов'язка на голову "Солоха" дитяча. Матеріал - бавовна, на гумці, зав'язується на вузлик. Виготовляється по ваших замірах протягом одного-двох днів. Ціна вказана за одну пов'язку.

  70,00 грн
 • Гумка-бантик з фетру
  АРТ-10

  Прикраса для волосся "Гумка-бантик" з фетру. Ви можете обрати одинарний чи подвійний варіант, колір та декор на свій смак.  Матеріал - корейський м'який фетр, декоративні гудзики, намистини, гумка. Ціна вказана за 1 шт.

  25,00 грн
 • Гарбузи з тканини декоративні
  АРТ-8

  Декоративний гарбуз з тканини. У двох розмірах: великий - діаметр коло 44 см, висота коло 14 см                           маленький - діаметр коло 24 см, висота коло 10 см Матеріал - тканина, холофайбер. Термін виготовлення 1-3 дні, в залежності від кількості гарбузів.

  30,00 грн
 • Фрукти з тканини декоративні
  АРТ-9

  Декоративні фрукти з тканини. Яблуко і груша. Матеріал - тканина, холофайбер. Груша висотою 11 см, яблуко - 6 см+3,5 см листок. Термін виконання 1-2 дні. Ціна вказана за одну штуку.

  25,00 грн
 • Тюльпани текстильні в асортименті
  АРТ-7

  Тюльпан декоративний з тканини. Висота 30 см, бутон 8-9 см. Матеріал - бавовна, холофайбер. Ціна вказана за одну штуку. Час виготовлення букету в залежності від кількості тюльпанів - 2-3 дні. Позначивши "мікс", ви можете самостійно обрати тканину для тюльпанів у нашому каталозі тканин: http://pugovichok.com.ua/13-tkani . У коментарях до замовлення...

  55,00 грн
 • Шкатулка "Мамині скарби" в асортименті
  АРТ-6

  Шкатулка "Мамині скарби" в асортименті. Матеріал - картон, тканина, декор (без залізних підвісок!). Ціна вказана за скарбничку без внутрішнього наповнення. Ціна маленьких коробочок +10 грн./шт., "Перший одяг" +15 грн./шт., додається до вартості шкатулки. Наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення кількості коробочок на ваш вибір. Також ви можете...

  250,00 грн
 • Набір аксесуарів "Фемілі лук"
  АРТ-5

  Набір аксесуарів "Фемілі лук" ("Family look") До набору входять: дві пов'язки на голову "Солоха" для мами та доньки, дві краватки "Метелик" для тата та сина. Можливі різні комбінації (2+1). Матеріал - бавовна. Виготовляється за вашими замірами протягом одного-двох днів. Ціна вказана за один набір з 4-х одиниць.

  360,00 грн
 • Пов'язка "Солоха" доросла
  АРТ-4

  Пов'язка на голову "Солоха" доросла. Матеріал - бавовна, на гумці, зав'язується на вузлик. Виготовляється по ваших замірах протягом одного-двох днів. Ціна вказана за одну пов'язку.

  80,00 грн
 • Краватка "Метелик" в асортименті
  АРТ-2

  Краватка "Метелик"в асортименті. Матеріал - бавовна, на металевій застібці. Виготовляється під ваш розмір протягом одного-двох днів. Ціна вказана за одну краватку.

  120,00 грн
 • Краватка "Метелик" однотонна
  АРТ-1

  Краватка "Метелик" однотонна Матеріал - бавовна, на металевій застібці. Виготовляється за вашими замірами протягом одного-двох днів. Ціна вказана за одну краватку.

  110,00 грн
 • Мобіль на ліжечко з фетру
  АРТ-000026

  Мобіль з іграшками дитячий для ліжечка та декору в дитячу кімнату. Ручна робота! Ціна вказана за пластикову хрестовину з іграшками. Ви можете обрати зі списку назву мобіля та його комплектацію. Також є можливість додати інші іграшки, що узгоджується індивідуально з нашим менеджером. Матеріал - корейський м'який фетр, холлофайбер. Термін виготовлення...

  650,00 грн

Вироби ручної роботи

Останнім часом вироби ручної роботи все більше завойовують серця людей, оскільки handmade - це унікальна річ, зроблена з душею та за побажанням замовника. Хочете знайти оригінальний подарунок для рідних за кордон або не знаєте, що подарувати чоловікові на день народження? Майстерня магазину «Пуговичок» приготувала для вас к...

Вироби ручної роботи

Останнім часом вироби ручної роботи все більше завойовують серця людей, оскільки handmade - це унікальна річ, зроблена з душею та за побажанням замовника. Хочете знайти оригінальний подарунок для рідних за кордон або не знаєте, що подарувати чоловікові на день народження? Майстерня магазину «Пуговичок» приготувала для вас кілька ідей подарунків: для дітей (в тому числі новонароджених), родичів, друзів, колег.

Якщо ви шукаєте постіль ручної роботи для дитини, ми допоможемо підібрати колір, розмір, склад комплекту постільної білизни. Наші майстрині пошиють на замовлення плед-конверт на виписку, бортики в ліжечко, простирадло на гумці, підодіяльник і наволочку для вашого малюка. Також в нашому асортименті є шкатулки для маминих скарбів. Вони не тільки функціональні (в них можна зберігати цінні для мами дрібниці), а й естетично задекоровані за побажанням мами. Якщо вам потрібен оригінальний подарунок на хрестини чи народження дитини - краще "маминих скарбничок" годі й шукати!

Щоб купити подарунок мамі або подрузі на восьме березня, потрібно просто переглянути асортимент виробів ручної роботи в магазині «Пуговичок» і вибрати те, що сподобається саме вам. Текстильні тюльпани, пов'язки-солохи, набори скатертин та серветок, підставки під гаряче і декор для дому з тканини чи фетру - все це може стати прекрасним подарунком для ваших близьких.

Окрему увагу ми приділили подарункам для дітей. В основному це розвиваючі іграшки з фетру ручної роботи - "шукалки", їжа з фетру для ігор в кухню або повара, фетровий планшет з казками, пальчиковий театр, навіть є великий адвент-календар для цікавого очікування нового року. Не забули ми і про малюків, мами яких люблять одягатися в одному стилі зі своїми дітками. Для них ми розробили цілі набори аксесуарів familylook - пов'язки, бантики, солохи, заколки, краватки-метелики. І вся ця незамінна краса в єдиному стилі чи кольорі, спеціально пошита під ваше свято або фотосесію.

І нарешті - увага! - в магазині «Пуговичок» ви зможете купити сувеніри для корпоративних подарунків (до Нового року, 8 березня, Великодня). Новорічні прикраси на ялинку, магніти на холодильник з фетру, підставки під чашки, великодні підвіски ми виготовляємо вручну для ваших клієнтів або колег.

Меньше
Більше