Фильтр (56 товар)

Готові вироби

Товарів у наявності: 56
Показано 25 - 48 з 56 товарів
 • Пелюшки дитячі в роддом
  Aрт-3425

  100% бавовна. Розмір пелюшки 100х80 см. Ціна вказана за 1 пелюшку.

  95,00 грн
 • Писанка з фетру м'яка в асортименті
  АРТ-32

  Писанка з фетру набивна. Матеріал: одного боку - принтований корейський фетр, з іншого - однотонний, наповнювач синтепух, нитки муліне ДМС, стрічки, акрилові намистини. Ціна вказана за одну маленьку писанку. Обирайте зі списку розмір. Також є можливість придбати набір з 3-х писанок в коробочці за 90 грн.  Ручна робота. Час виготовлення набору в...

  20,00 грн
 • Тюльпани текстильні рожеві в асортименті
  АРТ-31

  Тюльпан декоративний з тканини в рожевих тонах. Висота 30 см, бутон 7-8 см. Матеріал - 100% бавовна, наповнювач холофайбер. Ціна вказана за одну штуку. Час виготовлення букету в залежності від кількості тюльпанів - 2-3 дні.

  55,00 грн
 • Тюльпани текстильні жовті в асортименті
  АРТ-30

  Тюльпан декоративний з тканини у жовтих тонах. Висота 30 см, бутон 7-8 см. Матеріал - 100% бавовна, наповнювач холофайбер. Ціна вказана за одну штуку. Час виготовлення букету в залежності від кількості тюльпанів - 2-3 дні.

  55,00 грн
 • Тюльпани текстильні червоні в асортименті
  АРТ-29

  Тюльпан декоративний з тканини у червоних тонах. Висота 30 см, бутон 7-8 см. Матеріал - 100% бавовна, наповнювач холофайбер. Ціна вказана за одну штуку. Час виготовлення букету в залежності від кількості тюльпанів - 2-3 дні.

  55,00 грн
 • Розвиваючий планшет з фетру «Казки»
  АРТ-26

  Планшет з фетру розвивальний "Казки" ручної роботи. Фетрову хатинку та героїв двох казок можна ліпити на планшет та вдягати на пальчик. Обкладинка оформляється за вашим бажанням.  Розмір у закритому вигляді - 17х19 см, у відкритому - 17х38 см. Ціна вказана за планшет на дві казки - "Ріпка та "Курочка ряба". Можна виготовити інші казки. Ціна однієї...

  700,00 грн
 • Гра-шукалка з фетру
  АРТ-27

  Розвиваюча іграшка-шукалка з фетру у вигляді тваринки. Матеріал - фетр, плівка, гранулят, гудзики.  Розмір 14х10 см. Можливе виготовлення будь-якої тваринки чи героя мультфільму. Строк - 1 день. Також ви можете обрати гудзики для наповнення іграшки з асортименту нашої крамнички. Ціна вказана за 1 шт.+набір гудзиків як зразок для пошуку. Виріб може...

  350,00 грн
 • М’яка розвиваюча іграшка «Мотрійка із застібками»
  АРТ-25

  М'яка текстильна іграшка з різними застібками, виготовлена за принципом мотрійки - від меншого до більшого. Склад: 7 мотрійок із застібками, 7 фетрових тваринок на липучці. Матеріал - 100% бавовна, наповнювач синтапон.  Розмір у складеному вигляді 21 х 13 см. Строк виконання 2-3 дні. Ручне прання у прохолодній воді.

  610,00 грн
 • Ігровий набір з фетру «Стейк риби з овочами»
  АРТ-22

  Набір їжі з фетру "Стейк риби з овочами". Склад: 1 риба з лимоном, картопля фрі 5 шт., спаржа 5 шт., 3 шматочка помідора, по 3 кружальця цибулі, огірка, 1 листок салату.  Матеріал - корейський м'який фетр, 100% еко-поліестер. Розмір співмірний справжній їжі. Повінстю РУЧНА РОБОТА! Ціна вказана за набір. Ручне прання у прохолодній воді.

  210,00 грн
 • Ігровий набір з фетру «Піца»
  АРТ-23

  Набір їжі з фетру "Піца": 4 шматка тіста, 4 частини кетчупу, 4 скибки сиру.   Ціна набору 190 грн. Додатково можна замовити наповнення для піци: гриби, цибуля, оливки, зелень + по 55 грн./8 шт.; ковбаса - 70 грн./8 шт.; перець - 45 грн./8 шт.; помідори - 85 грн./8 шт.; броколі - 55 грн./8 шт. Матеріал - корейський м'який фетр, 100% еко-поліестер. Розмір...

  140,00 грн
 • Ігровий набір з фетру «Чаювання»
  АРТ-24

  Ігровий набір з фетру «Чаювання».  Склад: 3 печива, 1 тістечко, 3 пакетика чаю. Ціна вказана за набір. Ви також можете придбати кожен продукт окремо.  Матеріал - корейський м'який фетр, 100% еко-поліестер. Розмір співмірний справжній їжі. Повністю РУЧНА РОБОТА! Ручне прання у прохолодній воді.

  210,00 грн
 • Ігровий набір з фетру «Яєшня»
  АРТ-21

  Набір їжі з фетру "Яєшня". Склад: 2 сосиски, 1 яєшня, 2 листочки салату, 4 шматочка перцю, 3,5 клаптика помідора. Матеріал - корейський м'який фетр, 100% еко-поліестер. Розмір співмірний справжній їжі. Повінстю РУЧНА РОБОТА! Ціна вказана за набір. Ручне прання у прохолодній воді.

  150,00 грн
 • Адвент-календар з фетру "Сова"
  АРТ-20

  Адвент календар з фетру на 15 днів у вигляді сови з шапкою Санти. Розмір сови 60х40 см, з крилами та лапами - 62х55 см, кишеньок 6х6 см. Пузце з велькро-тканини, зйомні кишеньки на липучці. Шапка знімається. Термін виконання - 3-7 днів. Колір календаря можна обрати самовстійно. У подарунок - список завдань для дитини на кожен день та можливих...

  800,00 грн
 • Скатертина та серветки в асортименті
  АРТ-19

  Скатертина та набір із шести серветок. Матеріал - польська 100% бавовна.  Ви можете обрати розмір скатертини зі списку 100х160 см або 200х160 см. Ціна вказана за 1 скатертину 100х160 см та 6 серветок 50х40 см. Додаткова серветка + 30 грн./шт. до суми. Час виготовлення всього набору 1-2 дні.

  320,00 грн
 • Плед новорічний
  АРТ-17

  Плед з м'якого плюшу Мінкі та польської бавовни. Розмір у розкритому вигляді 100х160 +/- 2 см. Ви можете обрати плюш та новорічну тканину для виготовлення пледу у нашій крамничці та додати посилання на них в коментарях до замовлення. Час виготовлення 1-3 дні. Ціна вказана за 1 шт.

  650,00 грн
 • Рамка для фото текстильна
  АРТ-18

  Рамка для фотографій форматами 10х15 та 20х15 см. Матеріал - картон, тканина, декор. Ви можете обрати потрібний розмір фото у випадаючому списку, а також тканину для виготовлення рамки у нашій крамничці та додати посилання на неї в коментарях до замовлення. Час виготовлення 1-3 дні. Ціна вказана за 1 шт.

  140,00 грн
 • Іграшка на ялинку з фетру "Півень"
  АРТ-15

  Фетрова іграшка на ялинку у вигляді півня - символу нового 2017 року. Ви можете обрати колір півника зі списку.  Матеріал - м'який та жорсткий корейський фетр, холлофайбер, джут. Висота приблизно 12 см. Ціна вказана за 1 шт. 

  55,00 грн
 • Плед-конверт дитячий
  АРТ-16

  Плед з м'якого плюшу Мінкі та польської бавовни. Наповнювач - синтепон.  Розмір у розкритому вигляді 100х80 +/- 2 см. Можна використовувати як конверт на виписку. Ви можете обрати плюш та тканину для виготовлення пледу у нашій крамничці та додати посилання на них в коментарях до замовлення. Ціна вказана за 1 шт.

  490,00 грн
 • Пальчиковий театр з фетру "Рукавичка"
  АРТ-14

  Пальчиковий театр з фетру "Рукавичка". Матеріал - корейський жорсткий фетр. Розмір рукавички 16 х 12 см, персонажів - 5-8 см.  Ціна вказана за 8 іграшок. Також ви можете замовити додаткових героїв за ціною 35 грн./шт. Строки виконання - 2-3 дні.

  370,00 грн
 • Іграшки на ялинку з фетру
  АРТ-13

  Фетрові іграшки на ялинку у вигляді светрика, рукавички та ялинки. Ви можете обрати форму іграшки зі списку, а також інший фетр з візерунком для їх виготовлення у нашій крамничці.  Матеріал - м'який корейський фетр, холлофайбер, джут. Висота приблизно 10 см. Ціна вказана за 1 шт. Також ви можете обрати подарунковий набір з 5 штук в картонній коробочці.

  35,00 грн
 • Сердечко текстильне для декору
  АРТ-12

  Текстильні сердечка для декору в стилі Шеббі-шик та Прованс. Ви можете придбати сердечко з візерунком зі списку, або ж обрати тканину у нашій крамничці.  Матеріал - бавовна, холлофайбер, джут. Висота приблизно 15 см. Ціна вказана за 1 шт. Також ви можете обрати подарунковий набір з 4-х штук в картонній коробочці.

  30,00 грн
 • Гумка-бантик з фетру
  АРТ-10

  Прикраса для волосся "Гумка-бантик" з фетру. Ви можете обрати одинарний чи подвійний варіант, колір та декор на свій смак.  Матеріал - корейський м'який фетр, декоративні гудзики, намистини, гумка. Ціна вказана за 1 шт.

  25,00 грн
 • Пальчиковий театр з фетру "Колобок"
  АРТ-11

  Пальчиковий театр з фетру "Колобок". Матеріал - корейський жорсткий фетр. Ціна вказана за 8 іграшок та текстильний мішечок. Також ви можете замовити додаткових героїв за ціною 30 грн./шт. Строки виконання - 2-3 дні.

  325,00 грн
 • Фрукти з тканини декоративні
  АРТ-9

  Декоративні фрукти з тканини. Яблуко і груша. Матеріал - тканина, холофайбер. Груша висотою 11 см, яблуко - 6 см+3,5 см листок. Термін виконання 1-2 дні. Ціна вказана за одну штуку.

  25,00 грн

Вироби ручної роботи

Останнім часом вироби ручної роботи все більше завойовують серця людей, оскільки handmade - це унікальна річ, зроблена з душею та за побажанням замовника. Хочете знайти оригінальний подарунок для рідних за кордон або не знаєте, що подарувати чоловікові на день народження? Майстерня магазину «Пуговичок» приготувала для вас к...

Вироби ручної роботи

Останнім часом вироби ручної роботи все більше завойовують серця людей, оскільки handmade - це унікальна річ, зроблена з душею та за побажанням замовника. Хочете знайти оригінальний подарунок для рідних за кордон або не знаєте, що подарувати чоловікові на день народження? Майстерня магазину «Пуговичок» приготувала для вас кілька ідей подарунків: для дітей (в тому числі новонароджених), родичів, друзів, колег.

Якщо ви шукаєте постіль ручної роботи для дитини, ми допоможемо підібрати колір, розмір, склад комплекту постільної білизни. Наші майстрині пошиють на замовлення плед-конверт на виписку, бортики в ліжечко, простирадло на гумці, підодіяльник і наволочку для вашого малюка. Також в нашому асортименті є шкатулки для маминих скарбів. Вони не тільки функціональні (в них можна зберігати цінні для мами дрібниці), а й естетично задекоровані за побажанням мами. Якщо вам потрібен оригінальний подарунок на хрестини чи народження дитини - краще "маминих скарбничок" годі й шукати!

Щоб купити подарунок мамі або подрузі на восьме березня, потрібно просто переглянути асортимент виробів ручної роботи в магазині «Пуговичок» і вибрати те, що сподобається саме вам. Текстильні тюльпани, пов'язки-солохи, набори скатертин та серветок, підставки під гаряче і декор для дому з тканини чи фетру - все це може стати прекрасним подарунком для ваших близьких.

Окрему увагу ми приділили подарункам для дітей. В основному це розвиваючі іграшки з фетру ручної роботи - "шукалки", їжа з фетру для ігор в кухню або повара, фетровий планшет з казками, пальчиковий театр, навіть є великий адвент-календар для цікавого очікування нового року. Не забули ми і про малюків, мами яких люблять одягатися в одному стилі зі своїми дітками. Для них ми розробили цілі набори аксесуарів familylook - пов'язки, бантики, солохи, заколки, краватки-метелики. І вся ця незамінна краса в єдиному стилі чи кольорі, спеціально пошита під ваше свято або фотосесію.

І нарешті - увага! - в магазині «Пуговичок» ви зможете купити сувеніри для корпоративних подарунків (до Нового року, 8 березня, Великодня). Новорічні прикраси на ялинку, магніти на холодильник з фетру, підставки під чашки, великодні підвіски ми виготовляємо вручну для ваших клієнтів або колег.

Меньше
Більше